staryweb_skauti.vlcata.eu

Dnes je:

Co se děje v Trávě

V sobotu 26. dubna ve skautském domě proběhla první ze série akcí pro veřejnost, kterou pořádá oddíl Family skautingu "Hvězdy". Déšť narušil naše plány, takže se soutěže pro děti nemohly uskutečnit na zahradě, jak bylo v plánu, ale i přesto měly připravené atrakce úspěch. Děti si mohli vyzkoušet třeba mravenčí stezku a na jejímž konci měly za úkol dát do správné odpadní nádoby papír a do druhé kousek plastu, nebo si mohly pomalovat sádrového motýla, šneka,... Největší úspěch ale měla zcela jistě aktivita Lučního koníka: Skákání na trampolíně.

Další akce projektu "Večerníčkův rok", která je určena pro menší děti,  je plánovaná na sobotu 24.května a bude se jmenovat: "Jak se Cipísek stal skautem".

A taky se můžete podívat na videoklip z akce (klikni na obrázek):

Přiložené soubory:
>>2014_04_FS_klip_512.wmv