staryweb_skauti.vlcata.eu

obrázek

Dnes je:
Členové
 
Aktuality
Vánoční akademie (09. 12. 2014)
stávající i staří členové, příznici a rodičové - jste srdečně zváni ...
dělička
Co se děje v Trávě (27. 04. 2014)
v sobotu proběhla akce oddílu Family skautingu pro veřejnost
dělička
ŠESTKA bude slavit (03. 03. 2014)
výročí založení oddílu ...
dělička
Anketa
Členové
 
starý web střediska z roku 2006
Jistě jste si všimli, že web našeho střediska dostal jinou podobu - předlouho avizovanou :-) Ale protože by někdo mohl potřebovat nakouknout na staré (a dobré) stránky, ponechali jsme je pro tento případ zde :-) Autorem stránek je Fido. Poslední aktualaizace proběhla v 10/2006.
 
staré stránky z roku 1998
Pro milovníky historie a nostalgických chvil jsme vypátrali a zpřístupnili i verzi prvního webunašeho střediska. Vytvořil jej Exod a tyto stránky jsou z  z 18.června 1998!  Takže - tady je zatím nejstarší kopie úplně prvních webovských stránek našeho vsetínského střediska (omluvte nesprávné kódování češtiny).
 
tento web potřebuje...

Tak tu máme nový web vsetínského střediska. Ještě se chvěje novotou :-) Jeho specialitou je, že od této chíle jej může tvořit kdokoliv z cca 270 členů (psáno v roce 2006) vsetínského střediska. Není to úžasné? Stačí jen, aby jsi dal(a) vědět Dazulovi na jeho mail a ten zařídí tvé přístupové práva k tomu, aby jsi mohl(a) na webu pracovat včetně základního proškolení v práci na redakčním systému tohoto webu. Neboj se, není to nic strašného - i Dazul to pochopil během 20 minut :-)

Zatím na tomto webu zeje spousta odkazů prázdnotou. Záleží jen na nás jak rychle se nám podaří tato bílá místa (HIC SUN LEONES :-) ) zaplnit. Kreativitě a tvůrčím nápadům se meze nekladou. Tak neváhej a zapoj se do dotvoření podoby našeho webu.

 

Copyright © skauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek